Iveta Hötzelová

certifikovaný realitní makléř

telefon(+420) 775774401
e-mailiveta.hotzelova@bytyzapad.cz

Více o mně

O mně

Na trhu s nemovitostmi se pohybuji již od roku 2005 a patřím mezi makléře plzeňského kraje. Našim klientům nabízíme krom svých rad a zkušenosti hlavně kvalitní osobní přístup, inzerci na předních komerčních realitních serverech (a záruku předních pozic na těchto serverech) a inzerci na našich webových stránkách. Klientům zajišťujeme komplexní prodej nemovitosti, profesionální zpracování inzerce, právní servis, zdarma poradenství v oblasti financí a investic a v neposlední řadě vyhledání Vaší vytoužené nemovitosti.

Od r. 2014 jsem certifikovaným realitním makléřem a členem Realitní komory České republiky.

V osobním životě s věnuji zejména zvířatům a rodině. Jsem sportovně založený člověk, který rád chodí do přírody na dlouhé procházky se psem. Mou velkou vášní je jízda na koni, které se v rámci volného času věnuji.

Práci makléře jsem si vybrala pro její rozmanitost. Moc ráda fotím a poznávám nové lidi. Mám radost, když se ke mne klienti vrací i po několika letech a máme si co říct nejen o realitách. Mám dobrý pocit z dobře vykonané práce, která má smysl.

Máte-li jakýkoli dotaz či přání, neváhejte mne kontaktovat!  

www.vasmakler.info

Certifikát dobrého anděla pro Ivetu Hötzelovou


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace